Урядовий портал гаряча телефонна лінія для звернень громадян Купить доску, брус, рейку, пиломатериалы Белогородка, Дмитровка, Ирпень, Буча
Меню навигації
Свята України
Ми в соц.мережах
Курс валют
Ціни на паливо
Популярні статті
Наше опитування
Реклама

Послуги екскаватора, самоскида, Білогородка, Бобриця, Гореничі, Ігнатовка, Шевченкове

21-02-2014, 18:52  Новини БілогородкаЗвернення адміністрації belogorodka.info до користувачів порталу
 
Помітили помилку! Виділіть фрагмент тексту + натисніть Ctr+Enter та повідомте нас!
Шановні користувачі belogorodka.info!


Звернення адміністрації belogorodka.info до користувачів порталуНаш проект belogorodka.info існує з 2010 -го року. Ми створили портал belogorodka.info для мешканців та гостей нашего села які за допомогою Інтернету мали можливість доступу до інформаціїї про наше село . Нашими цінностями завжди були повага до користувачів і партнерів , надання якісного сервісу , постійне удосконалення для зручності наших користувачів . Оцінкою нашої роботи завжди було Ваша увага і бажання співпрацювати - зараз у нас близько 1500 активних користувачів і більше 300 індівідуальних відвідувачив на добу .

За 4 роки роботи ми жодного разу не висловлювали на сторінках Порталу свої політико -економічні переконання. Але і в Україні весь цей час не відбувалися такі моторошні події , які відбулися за останні кілька днів. Більше ми не можемо мовчати в надії , що все само якось розсмокчеться . Ми висловлюємо нашу громадянську позицію щодо кривавих подій останніх місяців в Україні .

Хочемо звернутися до Вас у зв'язку з ситуацією, в Україні ситуацією . Ми морально приєднуємося до колег з інших інтернет ресурсів і багатьох інших небайдужих інтернет-проектів.

Ми висловлюємо глибоке співчуття сім'ям і близьким загиблих під час громадянських протестів. Немає у світі такої мети , такої влади або таких можливостей , які б коштували хоча б одного життя людини. Ми сумуємо про що пішли і категорично засуджуємо будь-які форми насильства. Серед загиблих людей - викладачі , журналісти , активні молоді люди, є також наші колеги - IT- фахівці. Гірко розуміти , що ми втратили частину цвіту нації , хлопців , які могли б багато чого зробити для майбутнього України . Ми повинні надалі зробити все , щоб тако е в нашій країні більше ніколи не повторилося.

Ми засуджуємо дії влади , керівників силових структур , командирів підрозділів - всіх , хто віддавав злочинні накази стріляти в мирних протестувальників. Це неприпустимо у вільній і демократичній країні , якою ми вважаємо Україну . Ми поділяємо думки , що в ескалації конфлікту винні всі політики - і влада і опозиція - проте зброю в руках у влади. І вона в сотні , тисячі разів більше винна в розгорнулася трагедії. Всі винні у конфлікті - незалежно від посади , або статусу повинні понести справедливе покарання .

Ми підтримуємо громадянський протест , який йде в Україні ось уже третій місяць. Ми поділяємо вимоги про викорінення корупції , запровадження прозорих та рівних умов ведення бізнесу , інтеграції з Європейським співтовариством. Але найбільше , ми проти несправедливості і насильства. Ми впевнені , що поки винні у всіх актах насильства , починаючи з кривавого розгону студентів 30 -го листопада не понесуть покарання - цивільний протест не стихне . І ми маємо намір і далі його посильно підтримувати.

Ми просимо всіх , у кого є власна голова на плечах , хто здатний думати і робити висновки - користуватися різними джерелами інформації для формування своєї власної думки . Крім вуличних боїв , в інтернет-просторі йде найпотужніша інформаційна війна. Чи не станьте жертвою її боїв.

Ми закликаємо кожного українця , а так само всіх співчуваючих подіям в Україні висловити свою громадянську позицію у міру своїх сил і можливостей. Будь-яка матеріальна або моральна допомога допоможе зробити нашу Україну такою країною , в якій хочеться жити , ростити наших дітей і заслужено пишається своєю Батьківщиною .

Слава Україні - Героям Слава

-
З повагою ,адміністрація belogorodka.info
Погода
Реклама
Новини RSS
Реклама
•  Copyright © 2011-2019. bilogorodka.info. All Rights Reserved
•  Design © 2006-2019 Studio F26